• 0212 481 03 23

    kemal@elapak.com.tr

  • Maltepe Mah. Dokumacılar Sitesi Sok. No:9

    Davutpaşa-Zeytinburnu/İstanbul

Hakkımızda

Elapak Ambalaj Sanayi

Şirketimiz uzun yllardan bu yana ilkeli çalışma prensipleri ile kısa sürede sektörün seçkin kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Sürekli değişen piyasa koşullarına uymak ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için ürün yelpazesini sürekli genişletmiş, her zaman kaliteyi en yüksek düzeyde tutmuş; ve ürettiği kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla piyasaya sürmeyi başarmıştır.

 

Hedefimiz ambalaj kullanımını ileri teknoloji kullanarak en üst düzeydeki standartlarda kullanım alışkanlıklarına dönüştürmekte katkıda bulunmak, bu hedefe uygun yatırımlar ile her amaca uygun hizmetler üretmeye devam etmek, sizlerle beraber ufkumuzu genişletmek ve kurucularımızın hiçbir zaman vazgeçmediği dürüstlük ve güler yüzlü hizmet ilkesinden vazgeçmeden onların izinden gitmektir.

 

Kalite Kontrol

Ürünlerimiz sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar geçen tüm süreçte, kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği şekilde kontrol edilerek hatasız ve eksiksiz imalat sağlanır.

Müşteri isteği doğrultusunda hatasız ve kaliteli üretimin, kalite kontrol mekanızmasının tüm üretim sürecine yayılmasıyla sağlanacağına olan inancımızdan dolayı, kalite kontrolün üretimimizde önemli rol oynamaktadır.

 

Geri Dönüşüm

Sosyal sorumluluk bilinci ve çevre duyarlılığı çerçevesinde üretim yapıyoruz. Ürettiğimiz ürünler, çevreye zararı neredeyse hiç olmayan hammaddelerden üretildiklerinden, kısa sürede doğada yok oluyor veya geri dönüşüm sistemleriyle tekrar kullanılıyor.